logo
logo
ImageUploadComponent

Esnek Ödeme Avantajları

Birlikte size en uygun ödeme seçeneğini yapılandırıyoruz. Ayrıca, anlaşmalı bankalardan temin edebileceğiniz Bizim Profesyonel Kart ile sadece Bizim Toptan alışverişlerinizde kullanacağınız özel bir kredi limiti açıyor, size özel avantajlardan bütçenizi zorlamadan faydalanmanızı sağlıyoruz.

Kapıda Nakit&Kredi Kartı Ödeme

Online Ödeme

Kredili Açık Hesap

Parçalı Ödeme

Size Özel Satış Temsilcisi

İhtiyaçlarınız belirlemek, siparişlerinizi yönetmek, geri bildirimlerinizi almak için siz özel satış temsilciniz haftalık ziyaretleri ile yanınızda. Sipariş süreçlerinin ucdan uca takibini sizin adınıza sağlayarak sizlere daha esnek ve verimli zamanın kalmasını sağlıyoruz.

Kolay İade ve Değişim

Ürünlerinizi iade etmek veya değiştirmek mi istiyorsunuz? Hiç sorun değil. Bunun için onlarda form veya prosedürle uğraşmanıza gerek yok. Tüm ürünleri en kısa sürede adresinizden teslim alarak süreci sizler için yönetiyoruz.

81 İle Hizmet

Bizim Toptan Satış Mağazaları’ nın coğrafi yaygınlığından destek alıyor ve 81 ilde müşterilerimize hizmet sunmanın keyfini yaşıyoruz. Bulunduğunuz ilde Bizim Toptan Satış Mağazası yok mu? Merak etmeyin Prosaf ekibi mesafeleri aşıyor ve size en yakın mağazamızdan hizmet vererek tüm ihtiyaçlarınızın tedarikçisi oluyor.

Ertesi gün & Yerinde Teslimat

Ziyaret gününüze göre talep ettiğini ürünlerinizi ertesi gün adresinize teslim ediyoruz. Haftanın herhangi bir günü talep ettiğiniz tüm siparişleriniz yine sevkiyat gününüzde adresinizde sizlerle buluşuyor.

Öz Markalı Ürünler

Portföyümüzde bulunan 7000+ ürünlerimiz ve 450’ den fazla tedarikçi ile ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanında 450+ Öz Markalı ürünlerimiz ile sizlere kaliteyi ve fiyat avantajını birlikte sunuyoruz.

Tanzim & Teşhir Desteği

Alanında uzman ve eğitimli Bizon ekiplerimiz ürünlerin teslimatından sonra raf dizilimi, son kullanma tarihi kontrolü, tanzim ve teşhir konularında sizlere destek olur.

*İstasyon müşterilerimiz için geçerlidir.

Kalite ve Güvence

Müşterimize özel tedarik planlama sistemi ve yetişmiş personelimiz ile işletmelerinizin ihtiyaçlarına çözüm ortağı oluyoruz.  Anlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek doluluktaki mağazalarımızın ve depolarımızın stoklarından, FIFO ve İSO 2008 Kalite Güvence kurallarına göre özenle ve en hızlı şekilde hazırlanan siparişlerinizi, ürün çeşidine göre çift rejimli -18 veya +4 araçlarımızla adresine teslim ediyoruz.