logo
logo
ImageUploadComponent

Horekare Nedir?

HOREKARE, Bizim Toptan’ın ev dışı tüketim alanında yer alan kafe, restoran ve benzeri masada servis, gel al veya eve teslimat hizmeti veren diğer işletmeleri de kapsayan müşterilerine sunduğu yeni nesil bir sipariş ve ödeme sistemi hizmetidir. HOREKARE, ev dışı tüketim noktalarının pandemi süreci ile birlikte hızlı bir dönüşüm ve değişim sürecine giren müşteri deneyim ve beklentilerine cevap verebilmesini ve misafirlerine dijitalleşme ile birlikte iyileştirilmiş bir servis deneyim yaşatabilmeyi sağlar.

Artık siz de Horekare’ yi kullanarak bölgenizde bulunan tüketicilerle ortak bir platformda buluşabilir ve kanal fark etmeksizin gelen bu tüketicilerle mesajlaşarak siparişleri ciroya çevirebilirsiniz. Oluşan bu ciroyu detaylı raporlayabilir, servis maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Online ödeme özelliği sayesinde daha geniş kitlelere erişme imkânı sağlayabilirsiniz. Hizmet ve servis kalitenizi artırarak, çevrenizdeki diğer işletmelerden farklı olduğunuzu tüketicilere hissettirebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Masada sipariş

İşletmenizde menü kullanımına son. Artık masada kare kod ile WhatsApp üzerinden veya karekod okutarak kolayca siparişi verebilir.

Eve teslimat ve gel al siparişleri

Müşterileriniz WhatsApp üzerinden veya kare kod okutarak kolayca siparişi verebilir.

Online ödeme

Kasa POS Entegrasyonu sayesinde dileyen işletmelerimiz sistemden ödeme seçeneği ile müşterilerine çok daha iyi bir deneyim yaşatabilirler.

Danışma hattı

İlk kurulum anından sonraki tüm ihtiyaçlarınızda sadece bir telefon uzağınızdayız.