logo
logo

PROSAF

Profesyonel Satış Gücü, Bizim Toptan’ nın pazardaki konumunu kullanarak Ev Dışı Tüketim Pazarında ve Geleneksel kanalda farklı müşteri grup ve tiplerinin ihtiyaçları konusunda uzmanlaşarak, bu müşterilere ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri Türkiye’de kolaylıkla, hızlı biçimde, adil fiyatla kurumsal bir marka altında ve aynı servis seviyesinde temin edebileceği profesyonel bir kanal olarak hizmet vermektedir.

 

Sektöründe faaliyet gösteren akaryakıt istasyon marketleri, kurumsal müşteriler, kantin, otel, restoran, fast-food, cafe, pastane, catering firmaları, işletme mutfakları, turizm tesisleri, sanayi kuruluşları, hastane, okul, bakkal, market, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyacı olan tüm ürünleri gerek kısa vadeli gerek uzun vadeli anlaşmalar yaparak, özel avantajlar sunarak ve servis hizmeti vererek, ürün tedarikini ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. PROSAF’ ın kapsamlı tedarik çözümü farklı kategorilerden çeşitli ürünlere mi ihtiyacınız var? Çözümü Prosaf’ ta!

 

Prosaf; atıştırmalık, sıvı yağ ve margarin, soğuk içecek, kuru gıda, temizlik, sıcak içecek, süt /süt ürünleri, dondurulmuş ürünler, kâğıt ürünleri, şarküteri/kahvaltılık ürünler, kişisel bakım/kozmetik ürünleri, gıda dışı, et/et ürünleri, meyve sebze kategorilerinin tamamını bünyesinde barındırır. İhtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir tedarikçiden zahmetsizce temin edebilirsiniz. Bu sayede farklı tedarikçilere ayrı ayrı zaman ayırmanıza ve onlarca farklı fatura işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Tedarik konusunda tek elden çözüm Prosaf’la mümkün.