logo
logo

EV DIŞI TÜKETİM

Sektöründe faaliyet gösteren restoran, fast-food, cafe, pastane, catering firmaları, işletme mutfakları, turizm tesisleri, sanayi kuruluşları, hastane, okul, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaç ve beklentilerini yöneten yaygın EDT Satış Ekibimiz ile müşterilerimizin yanındayız.

EDT sektörünün yaygınlığı ve farklı odaktaki beklentilerini etkili yönetmek ve bu sektörde hizmet veren müşterilerimize ihtiyaç duydukları zaman ve kalite avantajını sunmak için satış ekibimiz yanınızda.

KURUMSAL

Iso, Capital, Fortune, 500+ firmalar, Zincir ve Şehir hastaneleri, bankalar, zincir oteller ve gemi kumanyacıları gibi sektörde faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimizi ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak deneyimli ve eğitimli Kurumsal Satış ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Özel Günlerde de Yanınızdayız!

Ramazan Döneminde Kumpanya Paketi: Standart Paket ya paketin içeriğini siz belirleyebileceğiniz Özelleştirilmiş Paket.

Yılbaşı Paketi: Personelinize veya müşterilerinize özel ikramlık temini

Atıştırmalık, Gıda Paketi veya Hijyen Paketi: Yılın herhangi bir günü için temin

Bayramlarda özel içerikli gıda – temizlik veya atıştırmalık paketi Personelinize veya müşterilerinize özel ikramlık temini

Çekler: Personelinize çek vererek ilgili mağazalarımızdan istedikleri ürünleri alma imkânı

Ofis Alışverişlerinizde Hayatınızı Kolaylaştırmak Bizim İşimiz

Orta veya büyük ölçekli şirketlerin tüm ofis ihtiyaçlarını, portföyümüzde bulunan yüzlerce markanın binlerce ürün çeşidiyle her zaman uygun fiyatlarla ve yaygın erişim ağımızın gücüyle Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz.

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Yanınızdayız!

Bize iletişim bilgilerinizi ulaştırın, sizi arayalım. Ofis ihtiyaçlarınızı karşılarken hayatınızı Kurumsal Satış ile kolaylaştırmaya hemen başlayalım!

GELENEKSEL

İstasyon, kantin, bakkal ve market müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının ucdan uca yönetimini sağlayacak Geleneksel Satış ekibimiz sahalarda!

Geleneksel müşterilerimize odak; sipariş ve tedarik yönetiminin takipçisi olan yeni ekibimiz Zonguldak, Trabzon ve Diyarbakır’ da sahalara indi. Türkiye’ de yaygınlaşmaya gideceğimiz yeni satış ekibimiz ile geleneksel kanal müşterilerimize özel ihtiyaçları yönetecek ve bu alanda uzman satış ekiplerimizi Prosaf’ a kazandırmaya devam ediyoruz.